UIkit Blog (8.x-2.0-rc1) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Forgot password?
lt: Pamiršai slaptažodį?

en: Content
lt: Turinys

en: Search
lt: Paieška

en: Help
lt: Pagalba

en: Top
lt: Viršus

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Bottom
lt: Apačia

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Custom
lt: Savitas

en: Users
lt: Nariai

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Create new account
lt: Registracija

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Powered by Drupal
lt: Svetainė naudoja Drupal.

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Footer menu
lt: Poraštės meniu

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu
