UIkit Blog (8.x-2.0-rc1) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Forgot password?
my: စကားဝှက် မေ့သွားသလား

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Create new account
my: Account အသစ်ပြုလုပ်ရန်

en: Custom date format
my: စိတ်ကြိုက် နေ့စွဲ ပုံစံ

en: Powered by Drupal
my: Drupal ဖြင့်ဖန်တီးသည်။

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ
