UIkit Blog (8.x-2.0-rc1) - en to ne translation catalogue (21 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Forgot password?
ne: पासवर्ड बिर्सिनुभयो ?

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Top
ne: माथि

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: Create new account
ne: नयाँ खाता बनाउनुहोस्।

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Main navigation
ne: मुख्य नेभिगेशन

en: Custom date format
ne: अनुकूलन मिति ढाँचा

en: Powered by Drupal
ne: ड्रुपलबाट संचालित

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु

en: Site branding
ne: साइट ब्रान्डिङ

en: Primary admin actions
ne: प्राथमिक व्यवस्थापकीय कार्यहरू

en: User account menu
ne: प्रयोगकर्ता खाता मेनु
