UIkit Blog (8.x-2.0-rc1) - en to ru translation catalogue (30 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Forgot password?
ru: Забыли пароль?

en: Content
ru: Содержимое

en: Search
ru: Поиск

en: Help
ru: Справка

en: Top
ru: Вверху

en: Page title
ru: Заголовок страницы

en: Bottom
ru: Снизу

en: Breadcrumb
ru: Строка навигации

en: Custom
ru: Собственная

en: Users
ru: Пользователи

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Create new account
ru: Регистрация

en: Top left
ru: Вверху слева

en: Top right
ru: Вверху справа

en: Bottom right
ru: Внизу справа

en: Bottom left
ru: Внизу слева

en: Tabs
ru: Вкладки

en: Main navigation
ru: Основная навигация

en: Custom date format
ru: Пользовательский формат даты

en: Powered by Drupal
ru: Сделано на Drupal

en: Breadcrumbs
ru: Строка навигации

en: Status messages
ru: Системные сообщения

en: Main page content
ru: Содержимое страницы

en: Footer menu
ru: Меню в подвале

en: Site branding
ru: Брендинг сайта

en: Primary admin actions
ru: Основные действия администратора

en: User account menu
ru: Меню учётной записи пользователя

en: The directory "!directory" was not found.
ru: Каталог "!directory" не найден.
