UIkit Blog (8.x-2.0-rc2) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Forgot password?
be: Забыліся на пароль?

en: Content
be: Змесціва

en: Search
be: Пошук

en: Help
be: Дапамога

en: Top
be: Верх

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Bottom
be: Знізу

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Create new account
be: Стварыць новы рахунак

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Custom date format
be: Уласны фармат даты

en: Powered by Drupal
be: Працуе на Drupal

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: User account menu
be: Меню рахункаў карыстальнікаў
