UIkit Blog (8.x-2.0-rc2) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Forgot password?
hy: Մոռացե՞լ եք գաղտնաբառը։

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Search
hy: Որոնել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Top
hy: Վերև

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Left
hy: Ձախ

en: Create new account
hy: Ստեղծել նոր հաշիվ

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ
