UIkit Blog (8.x-2.0-rc2) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Search
jv: Goléki

en: Help
jv: Pitulungan

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Custom
jv: Kostum

en: Users
jv: Panganggo

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Create new account
jv: Gawé akun anyar

en: Powered by Drupal
jv: Kadigdayaané Drupal

en: Main page content
jv: Kācā utama konten
