UIkit Blog (8.x-2.0-rc2) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Content
mk: Содржина

en: Search
mk: Барање

en: Help
mk: Помош

en: Users
mk: Корисници

en: Create new account
mk: Креирање нова сметка
