UIkit Blog (8.x-2.0-rc2) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Forgot password?
mr: संकेतअक्षर विसरले ?

en: Content
mr: साहित्य

en: Search
mr: शोध

en: Help
mr: मदत

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Create new account
mr: नवीन खाते बनवा

en: Top left
mr: वरील डावे

en: Top right
mr: वरील उजवे

en: Bottom right
mr: खालील उजवे

en: Bottom left
mr: खालील डावे

en: Powered by Drupal
mr: 'द्रुपल'मध्ये बनवलेली साईट
