UIkit Blog (8.x-2.0-rc2) - en to uk translation catalogue (29 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Forgot password?
uk: Забули пароль?

en: Content
uk: Вміст

en: Search
uk: Пошук

en: Help
uk: Довідка

en: Top
uk: Зверху

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Bottom
uk: Знизу

en: Custom
uk: Власний

en: Users
uk: Користувачі

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Create new account
uk: Реєстрація

en: Top left
uk: Верхній лівий

en: Top right
uk: Верхній правий

en: Bottom right
uk: Нижній правий

en: Bottom left
uk: Знизу зліва

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Main navigation
uk: Основна навіґація

en: Custom date format
uk: Власний формат дати

en: Powered by Drupal
uk: Працює на Drupal

en: Breadcrumbs
uk: Рядки навіґації

en: Status messages
uk: Повідомлення про стан

en: Main page content
uk: Основний вміст сторінки

en: Footer menu
uk: Меню нижнього колонтитулу

en: Site branding
uk: Брендування сайту

en: Primary admin actions
uk: Основні адміністративні дії

en: User account menu
uk: Меню облікового запису користувача

en: The directory "!directory" was not found.
uk: Каталог "!directory" не знайдено.
