UIkit Blog (8.x-2.0-beta2) - en to ca translation catalogue (28 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Forgot password?
ca: Has perdut la teva contrassenya?

en: Content
ca: Contingut

en: Search
ca: Cerca

en: Help
ca: Ajuda

en: Top
ca: Part superior

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Users
ca: Usuaris

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Create new account
ca: Crea un compte nou

en: Top left
ca: Part superior esquerra

en: Top right
ca: Part superior dreta

en: Bottom right
ca: Part inferior dreta

en: Bottom left
ca: Part inferior esquerra

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Custom date format
ca: Format de data personalitzat

en: Powered by Drupal
ca: Funciona amb el Drupal

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració

en: User account menu
ca: Menú del compte d'usuari
