UIkit Blog (8.x-2.0-beta2) - en to cs translation catalogue (25 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Forgot password?
cs: Zapomněli jste heslo?

en: Content
cs: Obsah

en: Search
cs: Hledat

en: Help
cs: Nápověda

en: Top
cs: Nahoru

en: Page title
cs: Název stránky

en: Bottom
cs: Dole

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Custom
cs: Vlastní

en: Users
cs: Uživatelé

en: Create new account
cs: Vytvořit nový účet

en: Top left
cs: Horní levý

en: Top right
cs: Horní pravý

en: Bottom right
cs: Dolní pravý

en: Bottom left
cs: Dolní levý

en: Tabs
cs: Záložky

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: Custom date format
cs: Vlastní formát data

en: Powered by Drupal
cs: Běží na Drupalu

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Status messages
cs: Stavové zprávy

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky

en: Footer menu
cs: Menu patičky

en: User account menu
cs: Menu uživatelského účtu
