UIkit Blog (8.x-2.0-rc2) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Help
km: ជំនួយ

en: Top
km: កំពូល

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Bottom
km: បាត

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Create new account
km: បង្កើត​គណនី​ថ្មី

en: Powered by Drupal
km: ដំណើរ​ការ​ដោយ​​ Drupal

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ
