UIkit Blog (8.x-2.0-rc2) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: Search
ps: لټون

en: Help
ps: مرسته

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Users
ps: غړي

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Bottom right
ps: لاندې ښی

en: Bottom left
ps: لاندې کيڼ

en: Tabs
ps: ټوپونه
