UIkit Blog (8.x-2.0-rc2) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Forgot password?
sl: Pozabili geslo?

en: Content
sl: Vsebine

en: Search
sl: Išči

en: Help
sl: Pomoč

en: Top
sl: Na vrhu

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Users
sl: Uporabniki

en: Create new account
sl: Ustvari nov račun

en: Top left
sl: Zgoraj levo

en: Top right
sl: Zgoraj desno

en: Bottom right
sl: Spodaj desno

en: Bottom left
sl: Spodaj levo
