UIkit Blog (8.x-3.0-rc2) - en to et translation catalogue (27 entries)

en: Forgot password?
et: Unustasid parooli?

en: Content
et: Sisu

en: Search
et: Otsing

en: Help
et: Abi

en: Top
et: Ülesse

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Bottom
et: Alumine

en: Custom
et: Kohandatud

en: Users
et: Kasutajad

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Create new account
et: Registreeru

en: Top left
et: Ülemine vasak

en: Top right
et: Ülemine parem

en: Bottom right
et: All paremal

en: Bottom left
et: Alumine vasak

en: Tabs
et: Sakid

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Custom date format
et: Kohandatud kuupäevavorming

en: Powered by Drupal
et: Süsteemimootor Drupal

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Footer menu
et: Jaluse menüü

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: User account menu
et: Kasutaja konto menüü
