UIkit Blog (8.x-3.0-rc2) - en to ro translation catalogue (26 entries)

en: Forgot password?
ro: Ai uitat parola?

en: Content
ro: Conținut

en: Search
ro: Căutare

en: Help
ro: Ajutor

en: Top
ro: Sus

en: Page title
ro: Titlul paginii

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Custom
ro: Personalizat

en: Users
ro: Utilizatori

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Create new account
ro: Crează cont nou

en: Top left
ro: Stânga sus

en: Top right
ro: Dreapta sus

en: Bottom right
ro: Dreapta jos

en: Bottom left
ro: Stânga jos

en: Tabs
ro: Taburi

en: Main navigation
ro: Navigare principală

en: Custom date format
ro: Format de dată personalizat

en: Powered by Drupal
ro: Construit pe Drupal

en: Status messages
ro: Status mesaje

en: Main page content
ro: Conţinut principal pagină

en: Footer menu
ro: Meniu subsol

en: Site branding
ro: Branding-ul sitului

en: Primary admin actions
ro: Acțiuni primare administrator

en: User account menu
ro: Meniu cont utilizator
