UIkit Blog (8.x-3.0-rc3) - en to bs translation catalogue (20 entries)

en: Forgot password?
bs: Zaboravili lozinku?

en: Content
bs: Sadržaj

en: Search
bs: Pretraga

en: Help
bs: Pomoć

en: Page title
bs: Naslov stranice

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Navigation
bs: Navigacija

en: Users
bs: Korisnici

en: Create new account
bs: Kreiraj novi nalog

en: Tabs
bs: Tabovi

en: Main navigation
bs: Glavna navigacija

en: Custom date format
bs: Prilagođeni format datuma

en: Powered by Drupal
bs: Napravljeno na Drupalu

en: Breadcrumbs
bs: Putanje (breadcrumbs)

en: Status messages
bs: Statusne poruke

en: Main page content
bs: Sadržaj glavne stranice

en: Footer menu
bs: Footer meni

en: Site branding
bs: Osnovne informacije o stranici

en: Primary admin actions
bs: Primarne admin akcije

en: User account menu
bs: Korisnički meni
