UIkit Blog (8.x-3.0-rc3) - en to el translation catalogue (25 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Help
el: Βοήθεια

en: Top
el: Κορυφή

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: Users
el: Χρήστες

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Create new account
el: Δημιουργία νέου λογαριασμού

en: Top left
el: Πάνω αριστερά

en: Top right
el: Πάνω δεξιά

en: Bottom right
el: Κάτω δεξιά

en: Bottom left
el: Κάτω αριστερά

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Main navigation
el: Κεντρική πλοήγηση

en: Custom date format
el: Προσαρμοσμένη μορφή ημερομηνίας

en: Powered by Drupal
el: Βασισμένο στο Drupal

en: Status messages
el: Μηνύματα κατάστασης

en: Main page content
el: Περιεχόμενο κεντρικής σελίδας

en: Footer menu
el: Μενού υποσέλιδου

en: Primary admin actions
el: Πρωτεύουσες ενέργειες διαχείρισης

en: User account menu
el: Μενού λογαριασμού χρήστη
