UIkit Blog (8.x-3.0-rc3) - en to gl translation catalogue (25 entries)

en: Forgot password?
gl: Esqueceu o contrasinal?

en: Content
gl: Contido

en: Search
gl: Buscar

en: Help
gl: Axuda

en: Top
gl: Superior

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Bottom
gl: Botón

en: Custom
gl: Personalizado

en: Navigation
gl: Navegación

en: Users
gl: Usuarios

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Create new account
gl: Crear nova conta

en: Top left
gl: Arriba á esquerda

en: Top right
gl: Arriba á dereita

en: Bottom right
gl: Abaixo á dereita

en: Bottom left
gl: Abaixo á esquerda

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Custom date format
gl: Formato personalizado de data

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración
