UIkit Blog (8.x-3.0-rc3) - en to sv translation catalogue (28 entries)

en: Forgot password?
sv: Glömt ditt lösenord?

en: Content
sv: Innehåll

en: Search
sv: Sök

en: Help
sv: Hjälp

en: Top
sv: Överst

en: Page title
sv: Sidtitel

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Custom
sv: Anpassad

en: Navigation
sv: Navigering

en: Users
sv: Användare

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Create new account
sv: Skapa nytt konto

en: Top left
sv: Längst upp till vänster

en: Top right
sv: Längst upp till höger

en: Bottom right
sv: Längst ned till höger

en: Bottom left
sv: Längst ned till vänster

en: Tabs
sv: Flikar

en: Main navigation
sv: Huvudmeny

en: Custom date format
sv: Anpassat datumformat

en: Powered by Drupal
sv: Drivs av Drupal

en: Breadcrumbs
sv: Länkstigar

en: Status messages
sv: Statusmeddelande

en: Main page content
sv: Huvudsakligt sidinnehåll

en: Footer menu
sv: Sidfotsmeny

en: Site branding
sv: Webbplatsens varumärke

en: Primary admin actions
sv: Primära administratörsåtgärder

en: User account menu
sv: Meny för användarkonto
