UIkit Blog (8.x-3.0-rc3) - en to fi translation catalogue (27 entries)

en: Forgot password?
fi: Unohditko salasanasi?

en: Content
fi: Sisältö

en: Search
fi: Etsi

en: Help
fi: Ohje

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Custom
fi: Oma

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: Users
fi: Käyttäjät

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Create new account
fi: Luo uusi käyttäjätili

en: Top left
fi: Vasemmalla ylhäällä

en: Top right
fi: Oikealla ylhäällä

en: Bottom right
fi: Alhaalla oikealla

en: Bottom left
fi: Alhaalla vasemmalla

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Main navigation
fi: Päävalikko

en: Custom date format
fi: Mukautettu päivämäärämuoto

en: Breadcrumbs
fi: Murupolku

en: Status messages
fi: Tilaviestit

en: Main page content
fi: Pääsivun sisältö

en: Footer menu
fi: Alatunnisteen valikko

en: Site branding
fi: Sivuston brändäys

en: Primary admin actions
fi: Ensisijaiset ylläpidon toimenpiteet

en: User account menu
fi: Käyttäjävalikko
