UIkit Blog (8.x-3.0-rc3) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Forgot password?
ku: وشه‌ی نهێنیت بیرکردووه‌؟

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Search
ku: گەڕان

en: Help
ku: یارمەتی

en: Top
ku: سەرەوە

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Navigation
ku: ڕێدۆزینەوە

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Create new account
ku: هەژمارێکی نوێ‌ درووست بکە

en: Powered by Drupal
ku: بە دروپاڵ کاردەکات

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی
