UIkit Blog (8.x-3.0-rc3) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Forgot password?
th: ลืมรหัสผ่าน?

en: Search
th: ค้นหา

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Navigation
th: นำทาง

en: Create new account
th: สร้างบัญชีผู้ใช้ใหม่
