UIkit Components (8.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: None
lv: Nav

en: Default
lv: Noklusējuma

en: High
lv: Augsts

en: Low
lv: Zems

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Medium
lv: Vidējs

en: JavaScript
lv: JavaScripts

en: Ascending
lv: Augošā secībā

en: Descending
lv: Dilstošā secībā

en: Normal menu item
lv: Normāls izvēlnes ieraksts

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Place fields into columns; you may combine multiple fields into the same column. If you do, the separator in the column specified will be used to separate the fields. Check the sortable box to make that column click sortable, and check the default sort radio to determine which column will be sorted by default, if any. You may control column order and field labels in the fields section.
lv: Ievietojiet laukus kolonnās; vienā kolonnā varat apvienot vairākus laukus. Ja to darāt, lauku atdalīšanai tiks izmantots norādītās kolonnas atdalītājs. Atzīmējiet kārtošanas rūtiņu, lai šī kolonna būtu klikšķināma un pēc tās tiktu veikta kārtošana, un atzīmējiet noklusējuma kārtošanas radio, lai noteiktu, kura kolonna tiks kārtota pēc noklusējuma, ja tāda ir. Lauku sadaļā varat kontrolēt kolonnu secību un lauku etiķetes.

en: Summary title
lv: Kopsavilkuma virsraksts

en: Hide empty column for @field
lv: Paslēpt tukšo @field kolonnu
