UIkit Components (8.x-2.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Default
am: ነባሪ

en: High
am: ከፍ ያለ

en: Low
am: ዝቅተኛ

en: Configure
am: ውቀር

en: Medium
am: መካከለኛ
