UIkit Components (8.x-2.1) - en to pl translation catalogue (39 entries)

en: None
pl: Brak

en: Default
pl: Domyślny

en: High
pl: Wysoka

en: Low
pl: Niski

en: Layout
pl: Układ

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Medium
pl: Średnie

en: Ascending
pl: Rosnąco

en: Descending
pl: Malejąco

en: Title field
pl: Pole tytułu

en: You need at least one field before you can configure your table settings
pl: Konfiguracja tabeli możliwa jest dopiero po dodaniu przynajmniej jednego pola.

en: Override normal sorting if click sorting is used
pl: Pozwalaj zmieniać porządek sortowania kliknięciem nazwy kolumny

en: Enable Drupal style "sticky" table headers (Javascript)
pl: "Przyklejone" nagłówki kolumn (JavaScript)

en: (Sticky header effects will not be active for preview below, only on live output.)
pl: (Przyklejone nagłówki nie będą aktywne w poniższym podglądzie tylko w trakcie oglądania widoku na żywo.)

en: Place fields into columns; you may combine multiple fields into the same column. If you do, the separator in the column specified will be used to separate the fields. Check the sortable box to make that column click sortable, and check the default sort radio to determine which column will be sorted by default, if any. You may control column order and field labels in the fields section.
pl: Pola umieszcza się w kolumnach. W jednej kolumnie może być kilka różnych pól - w takim wypadku rozdzielać je będzie wprowadzony separator. Wybranie opcji "sortowanie" umożliwi użytkownikom sortowanie widoku względem wybranej kolumny za pomocą kliknięcia jej nazwy. Kolejność kolumn oraz etykiety pól zmieniać można w ustawieniach pól.

en: Elements
pl: Elementy

en: Wrapper class
pl: Klasa elementu nadrzędnego

en: The class to provide on the wrapper, outside the list.
pl: Klasa zastosowana dla elementu nadrzędnego dla listy.

en: List class
pl: Klasa listy

en: Show the empty text in the table
pl: Wyświetl pusty tekst w tabeli

en: Caption for the table
pl: Podpis tabeli

en: Table details
pl: Szczegóły tabeli

en: Summary title
pl: Tytuł podsumowania

en: Table description
pl: Opis tabeli

en: Provide additional details about the table to increase accessibility.
pl: Dostarcza dodatkowych szczegółów na temat tabeli dla poprawienia jej dostępności.

en: Columns for @field
pl: Kolumny dla @field

en: Sortable for @field
pl: Sortowanie dla @field

en: Default sort order for @field
pl: Domyślna kolejność sortowania dla @field

en: Default sort for @field
pl: Domyślne sortowanie dla @field

en: Alignment for @field
pl: Wyrównanie dla @field

en: Separator for @field
pl: Separator dla @field

en: Hide empty column for @field
pl: Ukryj pustą kolumnę dla @field

en: Responsive setting for @field
pl: Ustawienia responsywności dla @field

en: No default sort
pl: Brak sortowania domyślnego

[ctx: Text alignment]
en: Left
pl: Lewo

[ctx: Text alignment]
en: Center
pl: Środek

[ctx: Text alignment]
en: Right
pl: Prawo

en: Per default the table is hidden for an empty view. With this option it is possible to show an empty table with the text in it.
pl: Domyślne tabela jest ukryta gdy widok jest pusty. Ta opcja umożliwia pokazanie pustej tabeli z odpowiednim tekstem.

en: A title semantically associated with your table for increased accessibility.
pl: Tytuł semantycznie powiązany z twoją tabelą dla poprawienia jej dostępności
