UIkit Components (8.x-2.24) - en to et translation catalogue (41 entries)

en: List
et: Nimekiri

en: None
et: Puudub

en: Default
et: Vaikimisi

en: High
et: Tugev

en: Low
et: Nõrk

en: Layout
et: Paigutus

en: Configure
et: Seadistus

en: Medium
et: Keskmine

en: Ascending
et: Kasvav

en: Descending
et: Kahanev

en: Normal menu item
et: Tavaline menüükirje

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Title field
et: Tiitli väli

en: You need at least one field before you can configure your table settings
et: Enne tabeli seadistamist on vaja lisada vähemalt üks väli

en: (Sticky header effects will not be active for preview below, only on live output.)
et: (Kleepuva päise mõjud on aktiivsed ainult live väljundis, mitte allpool olevas eelvaates.)

en: Elements
et: Elemendid

en: Wrapper class
et: Ümbritsev klass

en: The class to provide on the wrapper, outside the list.
et: Klass ümbritseva elemendi jaoks, nimekirjast väljaspool.

en: List class
et: Nimekirja klass

en: Show the empty text in the table
et: Kuva tabelis tühja teksti

en: Views plugins
et: Vaate pluginad

en: Caption for the table
et: Tabeli pealkiri

en: Table details
et: Tabeli detailandmed

en: Summary title
et: Kokkuvõtte pealkiri

en: Table description
et: Tabeli kirjeldus

en: Provide additional details about the table to increase accessibility.
et: Lisa tabeli kohta täiendavat infot, et muuta see kasutajatele ligipääsetavamaks.

en: Columns for @field
et: Veerud väljale @field

en: Sortable for @field
et: Sorteeritav väljal @field

en: Default sort order for @field
et: Välja @field vaikimisi sorteerimise suund

en: Default sort for @field
et: Välja @field vaikimisi sorteering

en: Alignment for @field
et: Välja @field joondus

en: Separator for @field
et: Välja @field eraldaja

en: Hide empty column for @field
et: Peida tühi veerg välja @field puhul

en: Responsive setting for @field
et: Välja @field kohanduvuse seaded

en: No default sort
et: Vaikimisi sorteering puudub

[ctx: Text alignment]
en: Left
et: Vasakul

[ctx: Text alignment]
en: Center
et: Keskel

[ctx: Text alignment]
en: Right
et: Paremal

en: Per default the table is hidden for an empty view. With this option it is possible to show an empty table with the text in it.
et: Vaikimisi on tabel tühjas vaates peidetud. Selle valikuga on võimalik kuvada tühja tabelit koos selles oleva tekstiga.

en: A title semantically associated with your table for increased accessibility.
et: Pealkiri, mis on ligipääsetavuse parandamiseks tabeliga semantiliselt seotud.
