UIkit Components (8.x-2.24) - en to nl translation catalogue (46 entries)

en: List
nl: Lijst

en: None
nl: Geen

en: Default
nl: Standaard

en: High
nl: Hoog

en: Low
nl: Laag

en: Layout
nl: Lay-out

en: Configure
nl: Instellen

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Descending
nl: Aflopend

en: Normal menu item
nl: Normaal menu-item

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Common
nl: Algemeen

en: Title field
nl: Titelveld

en: You need at least one field before you can configure your table settings
nl: Er is minstens één veld nodig voordat de instellingen van de tabel bewerkt kunnen worden

en: Override normal sorting if click sorting is used
nl: Normale sortering overschrijven wanneer klikbare sortering wordt gebruikt

en: Enable Drupal style "sticky" table headers (Javascript)
nl: Activeer tabel-koppen die blijven staan, Drupal-stijl (javascript)

en: (Sticky header effects will not be active for preview below, only on live output.)
nl: ('Sticky header'-effecten zijn niet actief in het voorbeeld hieronder, alleen rechtstreeks op de site.)

en: Place fields into columns; you may combine multiple fields into the same column. If you do, the separator in the column specified will be used to separate the fields. Check the sortable box to make that column click sortable, and check the default sort radio to determine which column will be sorted by default, if any. You may control column order and field labels in the fields section.
nl: Plaats velden in kolommen. Meerdere velden kunnen worden gecombineerd in één kolom. In dat laatste geval wordt het gekozen scheidingsteken gebruikt om de velden te scheiden. Vink "sorteerbaar" aan om de kolom per muisklik sorteerbaar te maken. In dat geval geeft het vakje "standaardsortering" aan op welke kolom standaard gesorteerd wordt. Kolomvolgorde en veldlabels worden onder "Velden" gedefinieerd.

en: Elements
nl: Elementen

en: Wrapper class
nl: Wrapper-klasse

en: The class to provide on the wrapper, outside the list.
nl: De klasse om toe te voegen aan de wrapper, buiten de lijst.

en: List class
nl: Lijstklasse

en: Show the empty text in the table
nl: Leeg-tekst in de tabel tonen

en: Views plugins
nl: Plug-ins voor overzichten

en: Caption for the table
nl: Bijschrift voor de tabel

en: Table details
nl: Tabeldetails

en: Summary title
nl: Samenvattingstitel

en: Table description
nl: Tabelbeschrijving

en: Provide additional details about the table to increase accessibility.
nl: Extra informatie over de tabel opgeven om de toegankelijkheid te vergroten.

en: Columns for @field
nl: Kolommen voor @field

en: Sortable for @field
nl: Sorteerbaar voor @field

en: Default sort order for @field
nl: Standaard sorteervolgorde voor @field

en: Default sort for @field
nl: Standaardsortering voor @field

en: Alignment for @field
nl: Uitlijning voor @field

en: Separator for @field
nl: Scheidingsteken voor @field

en: Hide empty column for @field
nl: Lege kolom voor @field verbergen

en: Responsive setting for @field
nl: Responsive-instelling voor @field

en: No default sort
nl: Geen standaardsortering

[ctx: Text alignment]
en: Left
nl: Links

[ctx: Text alignment]
en: Center
nl: Gecentreerd

[ctx: Text alignment]
en: Right
nl: Rechts

en: Per default the table is hidden for an empty view. With this option it is possible to show an empty table with the text in it.
nl: Standaard is de tabel niet zichtbaar als er geen resultaten zijn. Met deze optie is het mogelijk een lege tabel te tonen met deze tekst erin.

en: A title semantically associated with your table for increased accessibility.
nl: Een titel die semantisch verbonden is met de tabel voor verbeterde toegankelijkheid.

en: Grid gutter
nl: Grid-gutter
