UIkit Components (8.x-2.24) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: List
ps: لړ

en: None
ps: هېڅ يو

en: Default
ps: تلواله

en: High
ps: لوړ

en: Low
ps: ټيټ

en: Configure
ps: سازول

en: Medium
ps: منځنى

en: Ascending
ps: ختند

en: Descending
ps: پرتند

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Title field
ps: سرليک ډګر

[ctx: Text alignment]
en: Left
ps: کيڼ

[ctx: Text alignment]
en: Center
ps: منځ

[ctx: Text alignment]
en: Right
ps: ښی
