UIkit Components (8.x-3.0-beta3) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: List
fil: Listahan

en: Default
fil: Pamantayan

en: High
fil: Mataas

en: Low
fil: Mababa

en: Configure
fil: Ayusin

en: Medium
fil: Katamtaman
