UIkit Components (8.x-3.0-beta3) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: List
hy: Ցանկ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: High
hy: Բարձր

en: Low
hy: Ցածր

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Ascending
hy: Ըստ աճման

en: Descending
hy: Ըստ նվազման

en: Left
hy: Ձախ
