UIkit Components (8.x-3.0-beta3) - en to lt translation catalogue (25 entries)

en: List
lt: Sąrašas

en: None
lt: Joks

en: Center
lt: Centras

en: Default
lt: Numatytasis

en: High
lt: Aukštas

en: Low
lt: Žemas

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Ascending
lt: Didėjančia tvarka

en: Descending
lt: Mažėjančia tvarka

en: Normal menu item
lt: Normalus meniu elementas

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Bullet list
lt: Sąrašas

en: Title field
lt: Pavadinimo laukelis

en: Place fields into columns; you may combine multiple fields into the same column. If you do, the separator in the column specified will be used to separate the fields. Check the sortable box to make that column click sortable, and check the default sort radio to determine which column will be sorted by default, if any. You may control column order and field labels in the fields section.
lt: Sudėkite laukus į stulpelius; galite sujungti kelis laukus į tą patį stulpelį. Jei tai padarysite, nurodytame stulpelyje esantis skyriklis bus naudojamas laukams atskirti. Pažymėkite rūšiavimo laukelį, kad tą stulpelį būtų galima rūšiuoti, ir pažymėkite numatytąjį rūšiavimą, kad nustatytumėte, kuris stulpelis bus rūšiuojamas pagal numatytuosius nustatymus, jei toks yra. Laukelių skiltyje galite valdyti stulpelių tvarką ir laukelių etiketes.

en: Elements
lt: Elementai

en: Hide empty column for @field
lt: Slėpti tuščia stulpelį @field

en: Responsive setting for @field
lt: Prisitaikymo nustatymai @field

en: No default sort
lt: Nėra numatyto rikiavimo

[ctx: Text alignment]
en: Left
lt: Kairė

[ctx: Text alignment]
en: Center
lt: Centras

[ctx: Text alignment]
en: Right
lt: Dešinė

en: Per default the table is hidden for an empty view. With this option it is possible to show an empty table with the text in it.
lt: Pagal numatytuosius nustatymus lentelė yra paslėpta tuščiam rodiniui. Su šia parinktimi galima parodyti tuščią lentelę su tekstu.
