UIkit Components (8.x-3.0-beta4) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: Normal menu item
bo: སྤྱིར་བཏང་གི་གདམ་ཚན

en: Left
bo: གཡོན

en: Common
bo: རྒྱུན་ལྡན་གྱི་སྒྲིག་འགོད།

en: Bullet list
bo: རྟགས་རིས་ཅན་གྱི་མིང་ཐོ

en: Primary
bo: གཙོ་བོ
