UIkit Components (8.x-3.0-beta4) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: List
ru: Список

en: Center
ru: Центр

en: Default
ru: По умолчанию

en: Layout
ru: Макет

en: Normal menu item
ru: Обычный пункт меню

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Common
ru: Общие

en: Bullet list
ru: Маркированный список

en: Primary
ru: Первичный

en: Elements
ru: Элементы

en: Nav
ru: Меню
