UIkit Components (8.x-3.0-beta4) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: List
sv: Lista

en: Center
sv: Centrerad

en: Default
sv: Förvald

en: Normal menu item
sv: Vanligt menyval

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Common
sv: Gemensamma

en: Bullet list
sv: Punktlista

en: Primary
sv: Primär
