UIkit Components (8.x-3.0-beta4) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: List
tr: Liste

en: Center
tr: Merkez

en: Default
tr: Varsayılan

en: Layout
tr: Yerleşim

en: Normal menu item
tr: Normal menü öğesi

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Bullet list
tr: Madde işaretli liste

en: Primary
tr: Birincil

en: Elements
tr: Öğeler
