UIkit Components (8.x-3.0-beta5) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: List
jv: Daftar

en: None
jv: Nihil

en: Default
jv: Gawan

en: High
jv: Dhuwur

en: Low
jv: Endhép

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Medium
jv: Sedheng

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen
