UIkit Components (8.x-3.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: List
bn: তালিকা

en: None
bn: একটিও নয়

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Configure
bn: কনফিগার

en: Medium
bn: মাঝারি
