UIkit Components (8.x-3.0) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: List
bs: Izlistaj

en: None
bs: Nijedan

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: High
bs: Visoko

en: Low
bs: Nisko

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Medium
bs: Srednje

en: Ascending
bs: Uzlazno

en: Descending
bs: Silazno
