UIkit Components (8.x-3.0) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: List
mn: Жагсаалт

en: None
mn: Байхгүй

en: default
mn: Үндсэн

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Default
mn: Анхны утга

en: Small
mn: Жижиг

en: Large
mn: Том

en: High
mn: Өндөр

en: Low
mn: Нам

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Medium
mn: Дундаж

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
