UIkit Components (8.x-3.0) - en to vi translation catalogue (21 entries)

en: List
vi: Danh sách

en: None
vi: Không có

en: default
vi: mặc định

en: - None -
vi: - Không -

en: Center
vi: Giữa

en: Default
vi: Mặc định

en: Small
vi: Nhỏ

en: Large
vi: Rộng

en: High
vi: Cao

en: Low
vi: Thấp

en: Layout
vi: Bố cục

en: Configure
vi: Cấu hình

en: Medium
vi: Vừa

en: Ascending
vi: Tăng dần

en: Descending
vi: Giảm dần

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Common
vi: Hay dùng

en: Bullet list
vi: Danh sách chấm điểm

en: Primary
vi: Chính

en: Secondary
vi: Phụ
