UIkit Components (8.x-3.1) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: List
ka: სია

en: None
ka: არცერთი

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Small
ka: პატარა

en: Large
ka: დიდი

en: High
ka: მაღალი

en: Low
ka: დაბალი

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Medium
ka: საშუალო

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ
