UIkit Components (8.x-3.1) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: List
km: បញ្ជី

en: None
km: គ្មាន

en: default
km: លំនាំដើម

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Center
km: កណ្តាល

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Small
km: តូច

en: Large
km: ធំ

en: High
km: ខ្ពស់

en: Low
km: ទាប

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Medium
km: មធ្យម

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ
