UIkit Components (8.x-3.1) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: List
my: စာရင်း

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Center
my: ဗဟို

en: Small
my: အသေး

en: Large
my: အကြီး

en: Medium
my: အလယ်အလတ်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ
