UIkit Components (8.x-3.2) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: List
af: Lys

en: None
af: Geen

en: default
af: verstek

en: - None -
af: - Geen -

en: Center
af: Senter

en: Default
af: Verstek

en: Small
af: Klein

en: Large
af: Groot

en: High
af: Hoog

en: Low
af: Laag

en: Configure
af: Verstel
