UIkit Components (8.x-3.2) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: List
be: Спіс

en: None
be: Аніводны(ая)

en: default
be: прадвызначана

en: - None -
be: - Нічога -

en: Center
be: Цэнтр

en: Default
be: Прадвызначана

en: Configure
be: Правіць

en: Medium
be: Сярэдні

en: Ascending
be: Узыходны

en: Descending
be: Зыходны

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Summary title
be: Загаловак падсумавання
