UIkit Components (8.x-3.2) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: List
ku: لیستە

en: None
ku: هیچ

en: default
ku: بنەڕەتی

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Small
ku: بچووک

en: Large
ku: گەورە

en: High
ku: بەرز

en: Low
ku: نزم

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست
