UIkit Components (8.x-3.2) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: List
ml: പട്ടിക

en: None
ml: ഇല്ല

en: default
ml: സ്വതവേ

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Center
ml: കേന്ദ്രം

en: Configure
ml: സജ്ജമാക്കല്‍

en: Medium
ml: മാദ്ധ്യമം
