UIkit Components (8.x-3.2) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: List
ug: تىزىملىك

en: None
ug: يوق

en: - None -
ug: يوق

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Medium
ug: ئوتتۇراھال

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Views plugins
ug: قاچىلانغان قىستۇرمىلارنى كۆرۈش
